هادی قوامی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی شد

on . Posted in ايران

( 0 Votes ) 

روي خط صبح به نقل از - ایرنا - هادی قوامی نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس شورای اسلامی درجلسه مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی به عنوان رئیس یکساله این مجمع انتخاب شد.

 

هادی قوامی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: جلسه مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی با موضوع تعیین اعضای مجمع برای سال دوم تشکیل شد و رئیس و اعضای این مجمع برای یکسال کاری انتخاب شدند.

وی افزود: در این جلسه هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی ، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان نائب رئیس اول مجمع ،علی اکبری نماینده شهرستان های بجنورد ، مانه و سملقان ، جاجرم،گرمه و رازو جرگلان نائب رئیس دوم،هادی شوشتری نماینده مردم قوچان و فاروج به عنوان سخنگو و علی قربانی نماینده مردم شهرستان ها ی بجنورد ، مانه و سملقان ، جاجرم ،گرمه و رازو جرگلان به عنوان دبیراین مجمع انتخاب شدند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه مقرر شد که برنامه سالیانه برای سال آینده مجمع توسط دبیر جلسه در اختیار مجمع قرار گیرد تا مسائل استان با همدلی بیشتر و استفاده از ظرفیت دولت دوازدهم پی گیری شود .

استان 834 هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد و 5کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را دراختیار دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن