27 هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی در خراسان شمالی تشكیل شد

( 1 Vote ) 

به گزارش روي خط صبح جانشین رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: 27 هیات اجرایی برای انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی در این استان تشكیل شد.

'ابوالحسن وحیدی' روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار كرد: 19 هیات اجرایی مربوط به بخش ها و هشت هیات اجرایی نیز مربوط به حوزه شهرستانی استان خراسان شمالی است.

وی اضافه كرد: 297 نفر از اعضای هیات اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی این استان نیز از سوی معتمدان مردمی انتخاب و معرفی شدند.

مدیركل سیاسی و انتخابات خراسان شمالی افزود: هیات های اجرایی كار بررسی صلاحیت داوطلبان را در مرحله اول بررسی صلاحیت ها بر عهده دارند.

به گفته وی پس از بررسی صلاحیت در هیات های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی، فهرست افراد داوطلب برای بررسی نهایی به هیات نظارت بر این انتخابات كه منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی بوده، ارسال می شود.

وحیدی در مورد شمار شعب اخذ رای پیش بینی شده برای انتخابات شوراهای اسلامی در این استان اظهار كرد: تعیین شمار شعب رای از سوی هیات های اجرایی است و ستاد انتخابات براساس درخواست آنها شعب اخذ رای را ساماندهی می كند.

وی پیشنهاد اولیه برای شعب اخذ رای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در این استان را 750 شعبه عنوان كرد كه این آمار در صورت درخواست هیات های اجرایی قابل افزایش است.

چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خراسان شمالی همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 24 خردادماه برگزار می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن