استاندار خراسان شمالی: برنده انتخابات آینده ملت حماسه ساز ایران است

( 1 Vote ) 

به گزارش روی خط صبح ، استاندار خراسان شمالی گفت: برنده اصلی انتخابات 24 خردادماه مردم حماسه ساز ایران اسلامی خواهند بود.

به نقل از ایرنا، ˈمحمود احمدی بیغشˈ عصر چهارشنبه در گردهمایی روابط عمومی دستگاه های اجرایی این استان که در آستانه 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، گفت: مهم ترین اتفاق در انتخابات آینده خلق حماسه سیاسی مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: نتیجه انتخابات آینده هر چه که باشد، با خلق حماسه سیاسی از سوی مردم، موجب سربلندی نظام جمهوری اسلامی است و ما مجریان انتخابات وظیقه بستر سازی برای خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبری را داریم.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی بر بیطرفی دست اندرکاران انتخابات و رعایت امانتداری تاکید و اظهار کرد: هیچکس حق ندارد نظرات خود را در انتخابات به مردم تحمیل و یا القا کند و مردم هوشمند ایران خود قدرت تشخیص اصلح را بر اساس ویژگی های ارائه شده از سوی رهبر انقلاب دارند.

احمدی بیغش افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری هدف اصلی برگزار کنندگان و دست اندرکاران انتخابات در این استان است.

وی با اشاره به نقش مهم روابط عمومی ها و نیز با ابراز تاسف از نامشخص بودن این جایگاه در دستگاه های اجرایی بر اطلاع رسانی خدمات نظام به مردم در راستای ایجاد انگیزه برای آنها برای حضور در پای صندوق های رای تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: روابط عمومی ها می توانند با بیان درست عملکرد نظام به عنوان پل ارتباطی رابطه ملت با دولت را هر چه بیشتر مستحکم کنند.

احمدی بیغش افزود: البته روابط عمومی ها برای ارائه عملکرد نظام به مردم و رساندن این بخش به جایگاه اصلیش نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری دارند و این امکانات باید از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تامین شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی اظهار کرد: مدیران دستگاه های دولتی افرادی را برای مسوولیت روابط عمومی انتخاب کنند که علاوه بر داشتن تجربه و مدرک با کارکرد این بخش نیز آشنایی داشته باشند.

وی اضافه کرد: رسانه های خراسان شمالی روابط عمومی ها را در انعکاس عملکرد نظام به مردم کمک کنند و همکاری روابط عمومی با رسانه می تواند موجب انتقال سریع مطالبات مردم به مسوولان شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی نیز گفت: با تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی ها در این استان، فعالیت روابط عمومی ها در دستگاه های دولتی سامان یافته است.

ˈعلیرضا مظلومیانˈ با قدردانی از استاندار خراسان شمالی به دلیل توجه به جایگاه روابط عمومی ها، از مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز خواست تا برای تقویت روابط عمومی دستگاههای خود تلاش کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن