پرداخت مطالبات کشاورزان بر مبنای نرخ روز

on . Posted in ويژه

( 0 Votes ) 

نماینده مردم اسفراین در مجلس در تذکر شفاهی بر لزوم پرداخت مطالبات کشاورزان بر مبنای نرخ روز و در موعد مقرر به دلیل قرار داشتن در زمان برداشت گندم تاکید کرد.

 

روي خط صبح به نقل از خبرگزاری خانه ملت، هادی قوامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 7 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس بانک مرکزی بر لزوم تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران موسسه کاسپین و احقاق حقوق مردم تاکید کرد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ، افزود: امیدواریم با لایحه دولت مشکل اشتغال را در روستاها و نقاط عشایری حل کنیم.

وی همچنین در تذکری به وزیر نفت با ادعای این که وزارت نفت در برگزاری دو مناقصه شرایط را رعایت نکرده است گفت: لازم است دیوان محاسبات و سازمان بازرسی گزارشی در این باره به قوه قضائیه و مجلس بفرستد مبنی بر اینکه چرا در مناقصه 600 کیلومتر لوله‌های CRA پیشنهاد شرکت لوله گستر اسفراین که 1500 میلیون یورو پایین‌تر بوده پذیرفته نشده و در مقابل پیشنهاد شرکتی بدون تجربه پذیرفته شده که حتی ممکن است مشکلات ما را در آینده بیشتر کند.

قوامی افزود: تعطیل شدن شرکت لوله‌گستر، مجتمع صنعتی اسفراین و به دنبال آن تاثیر منفی آن در فولاد نیشابور در پی دارد بنابراین وزارت نفت باید در این مناقصات تجدید نظر کند. نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ،همچنین درتذکری دیگر به وزارت کشاورزی و نیرو،گفت: وزارت نیرو، چاه های کشاورزی برای اضافه برداشت تا 90میلیون کشاورز را جریمه می‌کند بنابراین با این اوصاف، حیات کشاورز با چالش روبرو می‌شود.

پایان پیام

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن