چشمه زینل خان برترین های خود را شناخت

( 0 Votes ) 

رقابت های گود کشتی باچوخه چشمه زینل خان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد. رقابت های گود کشتی باچوخه چشمه زینل خان که با حضور 195 کشتی گیر در قالب 17 تیم از 23 شهرستان کشور از استان های تهران، البرز، گلستان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی برگزار شد.

 

در وزن 74 کیلو، علی مردانی از مجتمع صنعتی فولاد اول شد، ابراهیم ولیان از لوله گستر در سکوی دوم ایستاد و علی رنگانی از سبک سازان شرق هم صاحب عنوان سومی شد. در وزن 84 کیلو، الیاس علی اکبری از لوله گستر و هادی قدیمی از سبک سازان شرق اول و دوم شدند و جبار غلامی از مشهد و محمد زرم آرا از تایباد عنوان سومی را به طور مشترک از آن خود کردند.

در وزن 96 کیلو، وحید قائمی از مجتمع صنعتی فولاد در سکوی نخست ایستاد و محمد تیموری از مجتمع صنعتی فولاد دوم شد و حامد میرزاپور و قاسم احدی به ترتیب از سبک سازان شرق و لوله گستر صاحب عنوان سومی شدند. در سنگین وزن مثبت 96 کیلو، جواد محجوب از سبک سازان شرق اول شد، کامران رستمی از مجتمع صنعتی فولاد و امین جعفرزاده از مجتمع صنعتی فولاد صاحب عناوین دوم و سوم شدند.

به گزارش خبرنگار ما، سبک سازان شرق با کسب 31 امتیاز اول شد، مجتمع صنعتی فولاد و لوله گستر هم با کسب به ترتیب 29 و 21 امتیاز دوم و سوم شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن